Lindes de Remelluri Rioja Collection 2021

Lindes de Remelluri Rioja Collection 2021
Rioja is wereldberoemd, maar veel wijnen uit de streek zijn blends uit verschillende subregio’s, waarbij de unieke kenmerken van elk dorp verloren gaan onder een laag hout. Niet bij Remelluri. De familie Rodríguez – al generaties lang eigenaar van dit h..
Lees meer ▼- Levertijd:
- Online op voorraad
.
- Bestel voor 17:00, direct verstuurd (ma-vr)
- Gratis bezorging vanaf €75
- Veilig betalen
Rioja is wereldberoemd, maar veel wijnen uit de streek zijn blends uit verschillende subregio’s, waarbij de unieke kenmerken van elk dorp verloren gaan onder een laag hout. Niet bij Remelluri. De familie Rodríguez – al generaties lang eigenaar van dit historische wijnhuis uit de 14e eeuw – brengt juist de dorpen rondom het domein in kaart met hun Lindes de Remelluri-lijn. Elk van deze zes wijnen is puur, eerlijk en vertelt het verhaal van één specifieke plek.
6 Rioja's, dorpen & karakters,
In dit proefpakket ontdek je hoe verschillend Rioja kan zijn. Van de ziltige, peperige spanning van Salinillas de Buradóntot de florale lichtvoetigheid van Peciña, de kersenrode elegantie van Rivas de Tereso, het donkere mineraal van Ábalos, tot de kracht en diepgang van San Vicente en Labastida. Alle wijnen worden gemaakt van oude stokken, biologisch geteeld en met de hand geoogst, en vergist met wilde gisten. Echte terroirwijnen, zonder poespas.
Een pakket voor de échte liefhebber
Je ontvangt 6 flessen (1 van elk dorp). Ook zit er een kaart bij waarop je precies ziet waar de dorpen liggen rondom het Remelluri-domein. Een prachtig cadeau voor de wijnliefhebber die Rioja écht wil begrijpen – of voor jezelf natuurlijk, om zes keer te proeven hoe een paar kilometer verschil allesbepalend kan zijn.
- 1 x Viñedos de Salinillas de Buradón
- 1 x Viñedos de Labastida
- 1 x Viñedos de Rivas de Tereso
- 1 x San Vicente de la Sonsierra
- 1 x Viñedos de Peciña
- 1 x Viñedos de Ábalos
Druifsoorten | Tempranillo & Garnacha |
---|---|
Alcoholpercentage | 14 % |
Biologisch | icon-no |
Inhoud | 750 ml |
Sluiting | Kurk |
Geschenkverpakking | icon-no |
Allergenen | Sulfiet |
Vegan vriendelijk | icon-no |
Op hout gerijpt | icon-yes |
Halal | NVT |
Gewicht | 900 grams |