GRATIS bezorgd vanaf € 80
GRATIS afhalen in ons magazijn
SNEL uit voorraad geleverd
NIXWebshop Keurmerk Boonstra WijnenBekijk onze weekdeals!
0
0
Review Logo9,4 @ Kiyoh

Kopke White Colheita 2010

Kopke Kopke White Colheita 2010
Productomschrijving

De Kopke White Colheita 2010 schittert in het glas met een oranjegele glans. In de neus ontdek je tropisch fruit, sinaasappelbloesem en een vleugje honingraat, subtiel omhuld door rokerige houttonen. In de mond proef je gekonfijte sinaasappel, abrikoos, rozijnen en een hint van melasse. Een gelaagde port met kruidige spanning en een lange, elegante afdronk.

Perfect voor het laatste glaasje

Heerlijk na een uitgebreid diner, bij een kaasplank met Comté of oude geitenkaas. Ook een topcombinatie met desserts met gedroogd fruit of sinaasappel. Mag ook gewoon solo op een rustige avond, met een goed boek of fijn gezelschap. Serveer ‘m licht gekoeld en hij schittert in zijn rol.

Éen vintage, jarenlange rijping op vat

Deze witte Colheita komt uit één oogstjaar en rijpte minstens 7 jaar op houten vaten. De combinatie van oxidatieve rijping en het tropisch-frisse fruit maakt ‘m heerlijk complex. Gemaakt met passie volgens eeuwenoude traditie – en dat proef je.

Productspecificaties

Producent
NVT
Wijnnaam
NVT
Jaargang
NVT
Land
NVT
Regio
NVT
Appellatie
NVT
Druivenrassen
Malvasia Fina, Gouveio, Rabigato, Viosinho & Arinto
Type wijn
NVT
Alcoholpercentage
19,5 %
Inhoud
0,75 liter
Sluiting
Kurk
Houtrijping
icon-yes
Serveertemperatuur
NVT
Karafferen
icon-no
Bewaarpotentieel
NVT
Allergenen
Sulfiet
EAN
NVT

Reviews voor dit artikel (Inloggen verplicht)

0 / 5Based on 0 reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Schrijf je eigen review

Je laatst bekeken wijnen

Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking