Kopke White Colheita 2011

De Kopke White Colheita 2011 straalt helder goud in het glas. In de neus komen zachte aroma’s van gedroogde bloemen, honingraat en een snufje specerijen. In de mond proef je abrikozen op siroop, vijgen, amandel en een vleugje walnoot. Een jeugdige witte Colheita met finesse, kracht en verrassend veel diepgang.
Lekker bij dessert of kaas
Deze port mag jong zijn, maar is al heerlijk om nu van te genieten. Combineer ‘m met notige desserts, amandelcake of gedroogd fruit. Ook heerlijk bij harde kazen of blauwschimmel. En natuurlijk gewoon als after-dinner drink, op een luie avond op de bank.
Eén oogst, jarenlange rijping
De wijn komt uit één jaargang en rijpte minimaal 7 jaar op houten vaten. Dankzij het subtiele oxidatieve karakter krijgt de wijn complexiteit, zonder aan frisheid in te boeten. Een wijn met toekomst, maar nu al onweerstaanbaar.
Productspecificaties
- Producent
- NVT
- Wijnnaam
- NVT
- Jaargang
- NVT
- Land
- NVT
- Regio
- NVT
- Appellatie
- NVT
- Druivenrassen
- Malvasia Fina, Gouveio, Rabigato, Viosinho & Arinto
- Type wijn
- NVT
- Alcoholpercentage
- 19,5 %
- Inhoud
- 0,75 liter
- Sluiting
- Kurk
- Houtrijping
- icon-yes
- Serveertemperatuur
- NVT
- Karafferen
- icon-no
- Bewaarpotentieel
- NVT
- Allergenen
- Sulfiet
- EAN
- NVT
Reviews voor dit artikel (Inloggen verplicht)
Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..






