Kopke White Colheita 2003

Kopke White Colheita 2003

Kopke White Colheita 2003

€ 56,50 Incl. btw

De Kopke White Colheita 2003 straalt met een intense goudgele kleur en een gelaagde geur vol gedroogd fruit, kersen op siroop en een hint van stroop. In de mond is hij levendig en rijk, met een stevige structuur en een frisse energie die verrassend goed..

Lees meer ▼
Levertijd:
Online op voorraad

.

  • Bestel voor 17:00, direct verstuurd (ma-vr)
  • Gratis bezorging vanaf €75
  • Veilig betalen

De Kopke White Colheita 2003 straalt met een intense goudgele kleur en een gelaagde geur vol gedroogd fruit, kersen op siroop en een hint van stroop. In de mond is hij levendig en rijk, met een stevige structuur en een frisse energie die verrassend goed samengaat met zijn zachte, rijpe stijl. De lange, romige afdronk maakt hem helemaal af.

Serveer ‘m licht gekoeld

Perfect als afsluiter van een feestelijk diner of bij een borrel met bijzondere kazen. Denk aan een plankje met geitenkaas, rijpe Brie of wat gezouten noten. Ook heerlijk bij een dessert met amandel of abrikoos. Serveer ‘m licht gekoeld (12 °C) en neem de tijd om ‘m langzaam open te laten bloeien in het glas.

Één oogst, jarenlange rijping

Deze Colheita is gemaakt van druiven uit één oogstjaar – 2003 – en heeft sindsdien rustig liggen rijpen op houten vaten. Dat zorgt voor zijn zachte textuur en gelaagde smaak. Zoals altijd bij Kopke, het oudste porthuis ter wereld, draait alles om vakmanschap en balans. Een bijzondere witte port met een verhaal.

Druifsoorten Malvasia Fina, Gouveio, Rabigato, Viosinho & Arinto
Alcoholpercentage 19,5 %
Biologisch icon-no
Inhoud 0,75 liter
Sluiting Kurk
Geschenkverpakking icon-no
Allergenen Sulfiet
Vegan vriendelijk icon-no
Op hout gerijpt icon-yes
Halal NVT
Gewicht 150 grams
Loading...

Recent bekeken