JanBax Oma's recept Bloedwijn

JanBax Oma's recept Bloedwijn
Deze klassieker uit de lage landen is een stevige, zoete kruidige wijn die smaakt naar vroeger. Gemaakt volgens oma’s geheime recept, met volle rode wijn, suiker, kaneel, kruidnagel en andere verwarmende specerijen. Het resultaat? Een heerlijk robijnrod..
Lees meer ▼- Levertijd:
- Online op voorraad
.
- Bestel voor 17:00, direct verstuurd (ma-vr)
- Gratis bezorging vanaf €75
- Veilig betalen
Deze klassieker uit de lage landen is een stevige, zoete kruidige wijn die smaakt naar vroeger. Gemaakt volgens oma’s geheime recept, met volle rode wijn, suiker, kaneel, kruidnagel en andere verwarmende specerijen. Het resultaat? Een heerlijk robijnrode bloedwijn die je het liefst warm drinkt, al is-ie koud ook verrassend lekker.
Perfect voor koude dagen
Ideaal als winterdrankje bij de open haard of na een lange wandeling. Lekker met een plak kruidkoek, een stukje chocolade of gewoon zo, als troost in een glas. Even opwarmen (niet laten koken!) en je hebt in no time een hartverwarmend momentje voor jezelf.
Ambachtelijke specialiteit
Oma’s Bloedwijn wordt gemaakt door Jan Bax, een familiebedrijf dat al generaties lang bekendstaat om hun ambachtelijke specialiteiten. Geen poespas, gewoon goed. En met elke slok proef je: dit is traditie in een fles. Bloedwijn werd vroeger aangeprezen als een heilzame en energiegevende drank, vooral in de jaren 60 en 70, maar de effectiviteit ervan is in twijfel getrokken.
Druifsoorten | Blend |
---|---|
Alcoholpercentage | 12% |
Biologisch | icon-no |
Inhoud | 750ml |
Sluiting | Schroefdop |
Geschenkverpakking | icon-no |
Allergenen | Sulfiet |
Vegan vriendelijk | icon-no |
Op hout gerijpt | icon-no |
Halal | NVT |
Gewicht | 150 grams |