Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

Tommasi Amarone Classico Della Valpolicella 2018

Tommasi Amarone Classico Della Valpolicella 2018

Tommasi Amarone Classico Della Valpolicella 2018

€ 53,50 Incl. btw

De Tommasi Amarone Classico Della Vlpolicell is intens robijnrood van kleur. Hij heeft een warme, rijpe geur van kersen en pruimen in de intense en verfijnde aromatische geur. Zijn complexe smaak vol en krachtig met een herkenbare smaak van kersen, noten

Lees meer
Levertijd:
√ op voorraad

95% beveelt ons aan

De Tommasi Amarone Classico Della Vlpolicell is intens robijnrood van kleur. Hij heeft een warme, rijpe geur van kersen en pruimen in de intense en verfijnde aromatische geur. Zijn complexe smaak vol en krachtig met een herkenbare smaak van kersen, noten en pruimen. Voortreffelijke wijn in combinatie met rood vlees, wild en oude kazen. Ook heerlijk als after-dinner wijn.

Deze TOP-wijn is volgend de traditionele 'Appassimento' methode gemaakt. Alleen de beste en meest rijpe trossen worden voor Amarone gebruikt. Na de oogst worden de druiven op kleine rekken gehangen in open gebouwen, waar ze door de koele herfst en winter bries indrogen tot februari. Ze verliezen daarbij ongeveer 50% van hun gewicht en de natuurlijke suikers worden geconcentreerd. Na de vergisting rijpt de wijn gedurende minimaal 3 jaar op Sloveens eiken vaten van 35 hl en daarna nog een jaar op fles.

Tommasi

Het in 1902 opgericht familiebedrijf ligt in Pedemonte, een klein dorpje in het hart van de 'Valpolicella Classico' regio, in het noordwestelijk deel van Verona-Veneto. De familie bezit uitzonderlijk mooi gelegen wijndomeinen voor de productie van hoge kwaliteitswijnen in de D.O.C. regio's rondom Verona. Het gebied wordt vooral geprezen om zijn onvergelijkbare rode wijnen: Amarone Classico, Ripasso, Valpolicella en Recioto della Valpolicella.

Druifsoorten Corvina, Corvina Veronese, Molinara & Rondinella
Alcoholpercentage 15 %
Biologisch icon-no
Inhoud 0,75 liter
Sluiting Kurk
Geschenkverpakking icon-no
Allergenen Sulfiet
Vegan icon-no
Op hout gerijpt icon-yes
Gewicht 150 grams
Loading...