Kopke White Colheita 2004

Kopke White Colheita 2004
De Kopke White Colheita 2004 heeft een heldere strogele kleur en opent met aroma’s van amandel, vijgen en een vleugje eikenhout. Deze witte Colheita verrast met zijn intensiteit en frisheid, maar blijft tegelijkertijd elegant en zacht. De afdronk is ein..
Lees meer ▼- Levertijd:
- Online op voorraad
.
- Bestel voor 17:00, direct verstuurd (ma-vr)
- Gratis bezorging vanaf €75
- Veilig betalen
De Kopke White Colheita 2004 heeft een heldere strogele kleur en opent met aroma’s van amandel, vijgen en een vleugje eikenhout. Deze witte Colheita verrast met zijn intensiteit en frisheid, maar blijft tegelijkertijd elegant en zacht. De afdronk is eindeloos, romig en perfect in balans.
Serveer licht gekoeld
Of je nu gaat voor een kaasplankje, een dessert met vijgen of gewoon een glas op zichzelf: deze witte port maakt elk moment net een tikkeltje specialer. Schenk ‘m rond de 12 graden, licht gekoeld, en laat de wijn rustig tot leven komen in het glas.
Eén jaar, jaren rijping
Deze witte Colheita is gemaakt van druiven uit het oogstjaar 2004 en rijpte sindsdien op houten vaten. Dat geeft ‘m zijn diepgang en gelaagde karakter. Typisch Kopke: een unieke, langzaam gerijpte witte port met power én verfijning. Ideaal om cadeau te doen – of gewoon voor jezelf te houden.
Druifsoorten | Malvasia Fina, Gouveio, Rabigato, Viosinho & Arinto |
---|---|
Alcoholpercentage | 19,5 % |
Biologisch | icon-no |
Inhoud | 0,75 liter |
Sluiting | Kurk |
Geschenkverpakking | icon-no |
Allergenen | Sulfiet |
Vegan vriendelijk | icon-no |
Op hout gerijpt | icon-yes |
Halal | NVT |
Gewicht | 150 grams |