Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »

Gaja Dagromis Barolo 2018

Gaja Dagromis Barolo 2018

Gaja Dagromis Barolo 2018

€ 86,20 Incl. btw

De Dagromis Barolo van Gaja heeft een typische aromatische geur van rode bessen, cassis, tabak en mineralen aangevuld met rokerig tonen van eikenhout. Daarnaast ruik je een florale vleug van rozenbottel, drop en iets van specerijen. De smaak is krachtig m

Lees meer
Levertijd:
√ op voorraad

95% beveelt ons aan

De Dagromis Barolo van Gaja heeft een typische aromatische geur van rode bessen, cassis, tabak en mineralen aangevuld met rokerig tonen van eikenhout. Daarnaast ruik je een florale vleug van rozenbottel, drop en iets van specerijen. De smaak is krachtig maar verfijnd met een lange afdronk.

Proef ook eens onze Francis Coppola Cabernet Sauvignon Reserve. Deze wijn is afkomstig uit Californië en heeft een diepe, robijnrode kleur. De smaak is complex met tonen van zwarte bessen, kersen en vanille, gevolgd door een lange afdronk met zachte tannines. 

Druifsoorten Nebbiolo
Alcoholpercentage 14 %
Biologisch icon-no
Inhoud 0,75 liter
Sluiting Kurk
Geschenkverpakking icon-no
Allergenen Sulfiet
Vegan icon-no
Op hout gerijpt icon-yes
Gewicht 150 grams
Loading...

Recent bekeken