Pizzolato Violette Rosé Spumante Extra Dry
- -3%

Pizzolato Violette Rosé Spumante Extra Dry
De mousserende Pizzolato Violette Rosé is een zachte en fris droge wijn met een fraaie licht roze kleur en een zachte aanhoudende mousse. Heerlijke zachte en
droge smaak met daarin veel vers rood fruit.
- Extra voordeel:
-
- Vanaf 6 flessen voor €8,95 per fles!
- Levertijd:
- √ op voorraad
95% beveelt ons aan
De mousserende Pizzolato Violette Rosé is een zachte en fris droge wijn met een fraaie licht roze kleur en een zachte aanhoudende mousse. Heerlijke zachte en droge smaak met daarin veel vers rood fruit
Pizzolato
In 1981 hebben Settimo en Gino Pizzolate het oude familiebedrijf van hun vader over genomen en opgewerkt tot één van dé vooraanstaande biologische Prosecco producenten.
Het is een echt familiebedrijf, al meer dan vijf generaties in de familie en sinds 1991 al volledig biologisch gecertificeerd. Het zijn pioniers die altijd open staan voor de nieuwste ontwikkelingen. Zo zijn ze sinds 2012 ook al volledig vegan. Van de pitten van de druiven maken ze een prachtige druivenolie, de uitgeperste druiven worden gecomposteerd. Daarbij zijn ook de prachtige M(ulti)- Use flessen een prachtig voorbeeld hoe alles kan worden hergebruikt. Het gebruik van 100% gerecyclede dozen, de aandacht voor kurk of de altijd duurzamere labels vormen de achtergrond van deze unieke en essentiële beslissing om zo duurzaam mogelijk te zijn.
Druifsoorten | Glera & Raboso |
---|---|
Alcoholpercentage | 11 % |
Biologisch | icon-no |
Inhoud | 0,75 liter |
Sluiting | Kurk |
Geschenkverpakking | icon-no |
Allergenen | Sulfiet |
Vegan | icon-yes |
Op hout gerijpt | icon-no |
Gewicht | 150 grams |