Domaine de La Baume Syrah La Jeunesse 2024
Domaine de La Baume Syrah La Jeunesse 2024
De Domaine de la Baume Syrah La Jeunesse barst van de energie en charme. In het glas schittert hij dieppaars – precies wat je verwacht van een pure Syrah – met geurige tonen van rijp rood en zwart fruit, een snufje peper en viooltjes die het geheel iets..
Lees meer ▼- Extra voordeel:
-
- Bestel er 6 of meer voor €8,50 !
- Levertijd:
- Online op voorraad
.
- Bestel voor 17:00, direct verstuurd (ma-vr)
- Gratis bezorging vanaf €75
- Veilig betalen
De Domaine de la Baume Syrah La Jeunesse barst van de energie en charme. In het glas schittert hij dieppaars – precies wat je verwacht van een pure Syrah – met geurige tonen van rijp rood en zwart fruit, een snufje peper en viooltjes die het geheel iets elegants geven. In de mond is hij rond, zacht en lekker kruidig, met een vleugje vanille en een tikkie hout. Volop cassis, een beetje pit en een lange, soepele afdronk: dit is Syrah met karakter én finesse.
Perfect bij gegrild vlees en kruidige gerechten
Deze wijn is gemaakt om van te genieten, of dat nu bij de open haard is of tijdens een zomerse barbecue. Hij past perfect bij gegrild rood vlees, kruidige stoofpotten of een goed stuk entrecote met gebakken champignons. Ook lekker bij pasta met truffel of oude kazen met een romige bite. Serveer rond 16–18 °C en laat hem even ademen – dan komt zijn fruitige, kruidige kant het mooist naar voren.
Zwoel rood uit de Languedoc
Domaine de la Baume ligt bij Servian, tussen Béziers en Pézenas, op slechts 20 kilometer van de Middellandse Zee. De 200 hectare aan wijngaarden profiteren van zon, zeebries en kalkrijke bodems – perfect voor Syrah. De druiven ondergaan eerst een koude maceratie, gevolgd door een korte vergisting op roestvrij staal en een rijping met houtinvloed voor extra diepte. Het resultaat? Een wijn die de warmte van Zuid-Frankrijk in zich draagt: vol, kruidig en met die kenmerkende zwoele charme van de Languedoc.
| Druifsoorten | Syrah |
|---|---|
| Alcoholpercentage | 14 % |
| Biologisch | icon-no |
| Inhoud | 0,75 liter |
| Sluiting | Schroefdop |
| Geschenkverpakking | icon-no |
| Allergenen | Sulfiet |
| Vegan vriendelijk | icon-no |
| Op hout gerijpt | icon-yes |
| Halal | NVT |
| Gewicht | 150 grams |