Miss Anaïs Chardonnay Viognier

Miss Anaïs Chardonnay Viognier
Deze witte Chardonnay-Viognier van Miss Anaïs heeft een zeer heldere goudgele kleur. Hij heeft een krachtige, delicate en aromatische geur van acaciabloesem, abrikozen en perziken. In de mond is het een heerlijke sappige en levendige wijn. In de volle sma
Lees meer- Levertijd:
- √ op voorraad
95% beveelt ons aan
De witte Chardonnay-Viognier van Miss Anaïs heeft een zeer heldere goudgele kleur. Hij heeft een krachtige, delicate en aromatische geur van acaciabloesem, abrikozen en perziken. In de mond is het een heerlijke sappige en levendige wijn. In de volle smaak komen de aroma's van perziken terug, aangevuld met de smaak van citrusfruit en frisse nectarines.
Les Celliers Jean d'Alibert
De Miss Anaïs wijnen worden gemaakt door Les Celliers Jean d'Alibert. Het wijnhuis en wijnhandelsbedrijf is opgericht in 1978 waarvan de meerderheid in handen is van een groep coöperatieve wijnmakerijen genaamd Union des Producteurs du Haut Minervois. Er werken 38 mensen en haar kracht ligt in de kwaliteit van haar ervaren, enthousiaste en betrokken medewerkers.
Druifsoorten | Chardonnay & Viognier |
---|---|
Alcoholpercentage | 13 % |
Biologisch | icon-no |
Inhoud | 0,75 liter |
Sluiting | Vino-lok |
Geschenkverpakking | icon-no |
Allergenen | Sulfiet |
Vegan | icon-no |
Op hout gerijpt | icon-no |
Gewicht | 150 grams |